info@turkuazapart.com+90(546) 864 13 05

Yemek-Kahvaltı

Merkezi Konum

İnternet Hizmeti

Temizlik Hizmeti

Bakırköy Bayan Apart & Yurt

Kız öğrencilere ve çalışan bayanlara Turkuaz Apart

Turkuaz Apart,siz değerli misafirlerine, kısa dönem ve uzun dönemde konaklama imkanı vermektedir. çalışan bayanlar, öğrenciler, yaz staji için istanbula gelen bayanlar, hava yolları çalışanları gibi farklı çevrelerde bayanların güvenli ve kaliteli konaklama ihtiyacına hizmet vermekteyiz. Uygun fiyata konaklama ihtiyacınız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bakırköy Kız Öğrenci Yurdu

Kurumumuzun,Hiç bir dernek veya vakıf gibi benzeri kuruluşlar ile ilgilisi yoktur.
TURKUAZ BAKIRKÖY APART olarak Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, Cumhuriyetimiz yaşatacak olan gençlerimizin rahat ve güvenli bir ortamda üniversite eğitimlerini tamamlamalarını sağlamaları için faaliyetteyiz .

Yönetim Birimi:
Öğretmen kökenli müdür ve deneyimli yardımcılarıyla; gece-gündüz hizmet veren deneyimli ve seçkin erkek personeli ile kesintisiz hizmet sunulmaktadır.
Misyonumuz
Eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli gençlerimizin temel ihtiyaç ve hakları olan nitelikli ve hijyenik yaşam koşullarını sağlayarak öğrencilerimize kaliteli barınma hizmeti sunmaktır.
Vizyonumuz
Sürekli gelişen kaliteli hizmet anlayışı ve özverili çalışan personelin katılımıyla barınma hizmetinde farklı bir model olmaktır.

Kadir Has Üniversitesi

Turkuaz kız öğrenci yurdu ulaşımının merkezinde rıhtıma, metrobüse,otobüse sadece birkaç dakika uzaklıkta, Odaları, sosyal olanakları,etüt odaları ve cafetaryasıyla sizlere en uygun ortamı sağlayan Bakırköy'ün en nezih yurdu.

Turkuaz Kız Öğrenci Yurdu

01

Kadir Has Bahçelievler Kampüsü

Otobüs ile 10 dk Bahçelievler
02

Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü

Otobüsle 10 dk Bahçelievler
03

Yıldız Teknik Davutpaşa Kampüsü

Metro ile 15 dk Davutpaşa

Duyurulardan Haberdar Olun

Haberler ve etkinliklerle ilgili güncellemeleri alın.

Kayıt Formu